Що готують Порошенко, Турчинов та Залужний?

Порошенко переходить в активний наступ. Щоправда, дуже далеко від лінії фронту.

На початку тижня було проведено зібрання блогерів, які фінансуються безпосередньо самим «п’ятим» та представниками «віденсько-монакського» батальйону. Головний меседж, який було доведено: найближчим часом «влада перейде до рук військових». Тобто, фактичним «виконувачем обов’язків» стане безпосередньо Залужний. На вакантну посаду прем’єра в Україну повернеться Оксана Маркарова. На яку посаду претендує сам Порошенко, поки що незрозуміло. Але вказується, що керуватиме саме він.

Порошенко і Турчинов активно обробляють Залужного і переконують, що «там» (загадково тикають пальцем в небо) вони вже все порішали і що Зеленського усунуть від влади. Яким саме чином, наразі не уточнюється. Максим Луцький стверджує, що після Нового року «ми прийдемо до влади з військовими».

Можливий реванш «По і компанії» намагаються підкріпити збуреннями в місцевих радах. Зокрема, намагався розхитати ситуацію в Чернігівській обласній раді, проштовхуючи рішення про недовіру Зеленському. У випадку згоди депутати мали підтримати вимогу про передачу військовим на чолі з Залужним повноважень державного управління. Паралельно агітували військових з місцевих бригад ТРО долучитися до акцій непокори.

Подібна агітація проводилась і в інших місцевих радах. Поки що без конкретних результатів.

Вочевидь, ПОП остаточно ухвалив для себе рішення повернутися до влади, навіть попри реальні ризики розвалу країни. Його влаштовує роль гетьмана того, що від неї залишиться.
Резонанс

Теги