Співвласник магазинів EVA і супермаркетів VARUS стріляв з Пореченковим по українським воїнам

 

Співвласник магазинів EVA і супермаркетів VARUS стріляв з Пореченковим по українським воїнам (ФОТО + ВІДЕО)

БойКОТ Росії: Блог пользователя admin: друга хвилина, дев'ятнадцята секунда 2:19

Всі ми бачили скандальне відео, на якому російський актерішка Михайло Пореченков веде стрілянину по українським воїнам, які самовіддано захищають аеропорт Донецька від терористів. Таким нелюдським чином, Пореченков вирішив показати свою підтримку терористичних банд, ну і, в черговий раз прогнутися перед своїм кремлівським господарем. Але, найголовніше, ми обійшли своєю увагою того, хто стріляє поруч з Пореченковим за українськими бійцям.

Цим негідником виявився не хто інший, як запеклий сепаратист Олександр Кофман, співвласник мережі парфумерних магазинів EVA та мережі супермаркетів VARUS.

БойКОТ Росії: Блог пользователя admin: Александр Кофманн, фото

Олександр Кофман
На відео, яке ми пропонуємо вашій увазі, Кофман (в окулярах) з'являється в кадрі на 2 хвилині 19 секунді.Кофман є першим заступником голови парламенту, так званої Новоросії. Балотувався на пост глави псевдореспублікі ДНР, зайняв друге місце. З першого дня конфлікту на сході України влився в ряди терористичних банд. Є довіреною особою екс-депутата-зрадника Олега Царьова. За деякими даними, є касиром терористичних угруповань діючих на сході України. Тепер стало зрозуміло, за які такі заслуги перед бойовиками магазини EVA і ВАРУС продовжують безперешкодно здійснювати свою діяльність на територіях підконтрольних бойовикам.

Закликаємо всіх Українців бойкотувати магазини EVA і супермаркети VARUS. На жаль, розраховувати на належну реакцію вищого керівництва країни нам не доводитися. Україна — це МИ!

БойКОТ Росії: Бойкот Росії, бойкот ЄВА

 

КРИМИНАЛ ТВ - криминальное видео и криминальные новости — история страны

Хотим мы этого или не хотим, но история современной Украины — это криминал. Часто сводки со фронтов политики ничем не отличаются от криминальных сводок. Но для того, чтобы по-настоящему понимать, что и почему происходит в политике — вам необходимо регулярно посещать сайт Криминал ТВ. Здесь собраны все криминальное видео и последние криминальные новости.

Ежедневное посещение сайта Криминал ТВ — это то, что доктор прописал. Свежие ментовские сливы, компромат и доносы, интервью с теми, кто является лицом криминального мира, оперативные записи — в общем, все криминальные новости и все криминальное видео в одном месте. Здесь нет ментов и воров — здесь все варятся в одном соку.

Не забывайте оставлять свои комментарии на сайте Криминал ТВ. Мы знаем, вам есть, что рассказать, у вас есть информация, которой вы хотите поделиться. Мы же всегда рады вам помочь ее донести. В обсуждениях вы сможете не только высказать свою точку зрения, но и оспорить мнение иных. Криминальные новости — ключ к пониманию законотворчества, не забывайте.