Довгоочікуване будівництво водопроводу

На Одещині продовжується будівництво водопроводів. З обласного бюджету було виділено 984 тисяч гривень на будівництво водопроводу селища Окни Окнянського району до вулиць Друга Хутірська (Свердлова), Перша Хутірська (Кірова) і Херсонська (Калініна) – це частина селища Окни, яка в народі називається “Хутором”.

Жителі цих вулиць довгі роки жили без водопостачання. На ці кошти проведено внутрішні ремонтні роботи накопичувального басейну звідки буде проводитись водопостачання на дані вулиці. Ведуться роботи з будівництва огорожі навколо басейну, прокладено водопровід через “рощу” – це декілька кілометрів незручної для робіт ділянки, яка вимагає особливого підходу до виконання ремонтних робіт. Закуплено металеву ємкість на 60 кубічних метрів, яка буде виконувати розподільчу функцію для безперебійного водопостачання даної ділянки водогону.

Наразі роботи знаходяться на завершальній стадії, на згаданих вулицях будуються додаткові розподільчі колодці, з яких, в подальшому, мешканці селища будуть мати можливість провести водопровід до власних територій.

«Одне з найбільш важливіших завдань – створення умов для сприятливого проживання населення. Без сумніву, значущим є вирішення питання забезпечення населення питною водою шляхом будівництва водопровідних мереж в Одеській області»,- упевнений голова обласної ради Анатолій Урбанський.

photo1077518462214056466 photo1077518462214056467 photo1077518462214056468

 

КРИМИНАЛ ТВ - криминальное видео и криминальные новости — история страны

Хотим мы этого или не хотим, но история современной Украины — это криминал. Часто сводки со фронтов политики ничем не отличаются от криминальных сводок. Но для того, чтобы по-настоящему понимать, что и почему происходит в политике — вам необходимо регулярно посещать сайт Криминал ТВ. Здесь собраны все криминальное видео и последние криминальные новости.

Ежедневное посещение сайта Криминал ТВ — это то, что доктор прописал. Свежие ментовские сливы, компромат и доносы, интервью с теми, кто является лицом криминального мира, оперативные записи — в общем, все криминальные новости и все криминальное видео в одном месте. Здесь нет ментов и воров — здесь все варятся в одном соку.

Не забывайте оставлять свои комментарии на сайте Криминал ТВ. Мы знаем, вам есть, что рассказать, у вас есть информация, которой вы хотите поделиться. Мы же всегда рады вам помочь ее донести. В обсуждениях вы сможете не только высказать свою точку зрения, но и оспорить мнение иных. Криминальные новости — ключ к пониманию законотворчества, не забывайте.