Суд конфіскував ділову деревину, яку Сольвар намагався вивезти в Румунію

Ужгородський міськрайонний суд виніс рішення у справі незаконного переміщення українського лісу в Румунію. Предметом розгляду став залізничний вагон із деревиною, яку комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Корюківкаліс» (м.Корюківка Чернігівської області) направляло через Закарпатську область за допомогою Сольвара на підприємство S.C.Kastamonu Romania S.A. (Румунія).

Суд конфіскував у дохід держави ділову деревину, яку лісгосп із Чернігівщини в сховку намагався вивезти в РумуніюПро це повідомив голова ОДА Геннадій Москаль. Згідно з поданими документами, лісгосп продав за кордон паливну деревину у вигляді колод хвойних порід дерева. Однак при огляді товару експертиза встановила ряд порушень. По-перше, з’ясувалося, що вага вантажу більша на 17,6 тонн, ніж заявлено в декларації, а, по-друге, частина деревини, закладеної в самому низу вагона, виявилася не паливною, а діловою, яка заборонена для експорту.

Суд визнав лісгосп винним у порушенні митних правил, передбачених ч.1 ст. 483 Митного кодексу України (Переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного кордону та використанням спеціально виготовлених сховищ). І своєї постановою наклав на підприємство штраф у розмірі 100 відсотків вартості предметів контрабанди з конфіскацією їх у дохід держави.

Адміністративні справи щодо інших вагонів із деревиною, які з різних регіонів України прямували на експорт у країни Євросоюзу, однак «застрягли» на Закарпатті, знаходяться в стадії судових розглядів.

Суд конфіскував у дохід держави ділову деревину, яку лісгосп із Чернігівщини в сховку намагався вивезти в Румунію
Суд конфіскував у дохід держави ділову деревину, яку лісгосп із Чернігівщини в сховку намагався вивезти в Румунію
Суд конфіскував у дохід держави ділову деревину, яку лісгосп із Чернігівщини в сховку намагався вивезти в Румунію
 

КРИМИНАЛ ТВ - криминальное видео и криминальные новости — история страны

Хотим мы этого или не хотим, но история современной Украины — это криминал. Часто сводки со фронтов политики ничем не отличаются от криминальных сводок. Но для того, чтобы по-настоящему понимать, что и почему происходит в политике — вам необходимо регулярно посещать сайт Криминал ТВ. Здесь собраны все криминальное видео и последние криминальные новости.

Ежедневное посещение сайта Криминал ТВ — это то, что доктор прописал. Свежие ментовские сливы, компромат и доносы, интервью с теми, кто является лицом криминального мира, оперативные записи — в общем, все криминальные новости и все криминальное видео в одном месте. Здесь нет ментов и воров — здесь все варятся в одном соку.

Не забывайте оставлять свои комментарии на сайте Криминал ТВ. Мы знаем, вам есть, что рассказать, у вас есть информация, которой вы хотите поделиться. Мы же всегда рады вам помочь ее донести. В обсуждениях вы сможете не только высказать свою точку зрения, но и оспорить мнение иных. Криминальные новости — ключ к пониманию законотворчества, не забывайте.