"Не підведемо кісточки дідів": путіністка Циганова з чоловіком влаштувати пропагандистську істерику

Читать на русском

"Не підведемо кісточки дідів": путіністка Циганова з чоловіком влаштувати пропагандистську істерику
"Не підведемо кісточки дідів": путіністка Циганова з чоловіком влаштувати пропагандистську істерику

Російська співачка Віка Циганова, яка з 2014 року активно підтримує агресію Кремля та путінський режим, влаштувала істерику на концерті до так званого дня "воззʼєднання Криму з РФ". На виступ вона запросила свого чоловіка – поета та продюсера Вадима – і з ним на пару пофантазувала про "сатаністів і рептилоїдів", кров предків та видала ще безліч сміхотворних заяв.

Об этом сообщает Инсайдер

Виступ відбувся в російському місті Омськ, а найганебніші фрагменти поширили в мережі. OBOZREVATEL вирішив повеселити порцією маячні з вуст пропагандистів.

"Як же ці тварюки хотіли його (Крим – ред.) відірвати. Вони сторіччями мріють про це, але слабка в них кишка. Ми не підведемо кісточки своїх дідів, батьків, кров. Тому, поки наша пуповина повʼязана з небом, ця гвардія з нами", – почала свій виступ путіністка.

У свою промову співачка вклала максимум емоцій, ніби підозрюючи, що на подібному заході виступає востаннє перед деокупацією півострова. Подекуди зриваючись на крик, пропагандистка продовжила доводити слухачам, що окупанти воюють з "сатаністами", а російські танки скоро їхатимуть по Берліну.

Наступним неадекватним спікером став чоловік Циганової Вадим, який підготував монолог про "ворогів Росії".

"У мене є бажання, щоб на цьому стадіоні більше не було пі**расів, які продають нашу батьківщину. Ми переможемо. Іншого виходу в нас немає. З нами триєдина Русь і з нами Бог", – прокричав поет, перехрестившись.

В кінець зневірившись у військово-політичному керівництві своєї країни та боєздатності армії, подружжя путіністів прямо заявило, що тільки Бог може допомогти їм перемогти Україну. Для цього росіян закликали збиратися разом і молитися.

"Вони пруть на Новоросію. Ці землі нам Богом дані, дідами відвойовані. А туди ці пруть – рептилоїди", – додав Вадим Циганов.

Источник: Незыгарь
Резонанс

Аналитика

Теги