Понад 20 чоловіків за допомогою зерновоза хотіли незаконно перетнути кордон – ДПСУ

«Групу чоловіків до прикордоння на зерновозі підвіз поплічник організатора незаконної схеми»

Прикордонники затримали групу з 23 чоловіків, що хотіли незаконно перетнути кордон з Молдовою. Про це 10 липня повідомили у Державній прикордонній службі України.

«Групу чоловіків до прикордоння на зерновозі підвіз поплічник організатора незаконної схеми. Далі до Молдови вони мали йти пішки. За переправу усі заплатити від 5000 до 16000 тисяч доларів», – йдеться у повідомленні.

Прикордонники регулярно повідомляють про затримання груп чоловіків, які намагаються незаконно перетнути державний кордон поза межами пунктів пропуску.

12 червня речник ДПСУ повідомляв, що за час воєнного стану, було викрито понад 480 злочинних груп, які займалися організацією незаконного перетину державного кордону. Він зауважив, що прикордонних щодня затримують людей, які намагаються перетнути західний кордон у незаконний спосіб.

Міністр МВС Ігор Клименко в інтерв’ю Радіо Свобода сказав, що він має інформацією про загальну кількість затриманих на кордоні чоловіків призовного віку у період від початку повномасштабної війни, однак озвучити таку статистику на загал міністр відмовився. За його словами, це закрита інформація.

Після початку російського повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого було запроваджено воєнний стан і оголошено загальну мобілізацію. Більшості чоловіків віком від 18 до 60 років заборонено виїжджати за кордон.

Форум
Резонанс

Теги