По всій Україна у вихідні дні будуть працювати 50 центрів вакцинації 

На цих вихідних, 12-13 червня, по всій Україні будуть працювати 50 центрів вакцинації проти COVID-19, передає

kyiv vakcinaciya
Фото: КМДА

У них щеплюватимуть громадян, які записалися до листа очікування вакцинації проти COVID-19 в додатку чи через сайт "Дія" або через контакт-центр МОЗ.

Планується робота: у Дніпропетровській області — 13 центрів, у Львівській – 8, в Одеській — 7, у Полтавській – 5, у Херсонській та Київській по 3, у Чернівецькій та Хмельницькій по 2, по одному в Тернопільській, Рівненській, Вінницькій, Кіровоградській, Житомирській, Черкаській, Харківській та у Києві.

На сайті МОЗ можна подивитися центрів.

Щеплення робитимуть вакциною CoronaVac/Sinovac Biotech.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Литва створить табір для біженців з Білорусі.

Читати також:
ОПУ: Україна зробила все необхідне для отримання ПДЧ в НАТО
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/po-vsij-ukrayina-u-vyhidni-dni-budut-praczyuvaty-50-czentriv-vakczynacziyi/”

 

КРИМИНАЛ ТВ - криминальное видео и криминальные новости — история страны

Хотим мы этого или не хотим, но история современной Украины — это криминал. Часто сводки со фронтов политики ничем не отличаются от криминальных сводок. Но для того, чтобы по-настоящему понимать, что и почему происходит в политике — вам необходимо регулярно посещать сайт Криминал ТВ. Здесь собраны все криминальное видео и последние криминальные новости.

Ежедневное посещение сайта Криминал ТВ — это то, что доктор прописал. Свежие ментовские сливы, компромат и доносы, интервью с теми, кто является лицом криминального мира, оперативные записи — в общем, все криминальные новости и все криминальное видео в одном месте. Здесь нет ментов и воров — здесь все варятся в одном соку.

Не забывайте оставлять свои комментарии на сайте Криминал ТВ. Мы знаем, вам есть, что рассказать, у вас есть информация, которой вы хотите поделиться. Мы же всегда рады вам помочь ее донести. В обсуждениях вы сможете не только высказать свою точку зрения, но и оспорить мнение иных. Криминальные новости — ключ к пониманию законотворчества, не забывайте.