Вирок Стерненку - під судом почалась акція протесту - новини України

Через вирок активісту Сергію Стерненку (7 років колонії з конфіскацією половини майна) під Приморським судом в Одесі почались протести й запалили файєра. Сам активіст наголосив, що це рішення продиктовано з Офісу президента.

Об этом сообщает Политика ЮА

«Минулої пʼятниці цей суддя повинен був оголосити вирок, але тоді , коли ми були тут, він не вийшов і не оголосив. І я знаю чому — бо він написав виправданий вирок. Але на нього тиснула [генеральний прокурор Ірина Венедіктова], Олег Татаров та Геннадій Труханов. Через це він безпрецедентно відклав оголошення вироку. За ці дні вирок він переписав. Це вирок не мені, а тим тваринам, які влаштовують політично-вмотивовані переслідування. Вони не зможуть закрити рота вам, усім. [...] Це рішення продиктовано з Банкової», — заявив Стерненко й закликав не забувати про нього та підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета.

Під судом люди скандують «Ганьба», «Аваков — чорт», «Куди дзвонити, коли поліція вбиває?» й «Свободу Стерненку». Поліція оточила суд з усіх боків.

Його адвокат Масі Найєм заявив, що ті базові принципи, на яких тримається судочиноство, порушені. вони будуть подавати апеляцію.

Нагадаємо, Стерненка визнали винним у викраденні людини у 2015 році. Йдеться про члена партії «Довіряй ділам» одеського мера Геннадія Труханова Сергія Щербіча. Стерненко начебто його викрав з метою заволодіти його коштами — 300 гривнями, а сама справа ґрунтувалась лише на свідченнях Щербіча. Винним його визнали 23 лютого 2021 року — дали 7 років колонії з конфіскацією майна. Адвокати готують апеляцію.

Доповнюється...Джерело статті: “https://babel.ua/news/59804-cherez-virok-sternenku-pid-odeskim-sudom-pochalis-protesti”

 

КРИМИНАЛ ТВ - криминальное видео и криминальные новости — история страны

Хотим мы этого или не хотим, но история современной Украины — это криминал. Часто сводки со фронтов политики ничем не отличаются от криминальных сводок. Но для того, чтобы по-настоящему понимать, что и почему происходит в политике — вам необходимо регулярно посещать сайт Криминал ТВ. Здесь собраны все криминальное видео и последние криминальные новости.

Ежедневное посещение сайта Криминал ТВ — это то, что доктор прописал. Свежие ментовские сливы, компромат и доносы, интервью с теми, кто является лицом криминального мира, оперативные записи — в общем, все криминальные новости и все криминальное видео в одном месте. Здесь нет ментов и воров — здесь все варятся в одном соку.

Не забывайте оставлять свои комментарии на сайте Криминал ТВ. Мы знаем, вам есть, что рассказать, у вас есть информация, которой вы хотите поделиться. Мы же всегда рады вам помочь ее донести. В обсуждениях вы сможете не только высказать свою точку зрения, но и оспорить мнение иных. Криминальные новости — ключ к пониманию законотворчества, не забывайте.