Російські медики, щеплені вакциною «Супутник V», заразилися коронавірусом


У трьох медиків в Алтайському краї РФ, які одними з перших були щеплені російською вакциною "Супутник V", виявили коронавірус.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ТАСС із посиланням на управління преси та масових комунікацій Алтайського краю.

Об этом сообщает Компромат 2.0

"В Алтайському краї три медики із 42, які першими поставили щеплення від коронавірусної інфекції (вакциною "Супутник V"), заразилися коронавірусом. Імунітет у хворих медиків, які пройшли вакцинацію, ймовірно, до моменту зустрічі зі збудником COVID-19 сформуватися не встиг. Тільки це могло стати причиною зараження медиків ", — йдеться в повідомленні.

Також уточнюється, що вакцина двокомпонентна: через три тижні після першої ін’єкції людина отримує другу. А захищеним від коронавірусу вона вважається тільки через три тижні після другого щеплення, оскільки весь цей час іде процес формування імунітету.

Як повідомлялося, в середині серпня Володимир Путін оголосив про реєстрацію першої в Росії вакцини проти коронавірусу, розробленої НДЦ епідеміології та мікробіології імені Гамалії. Вона отримала назву "Супутник V".

Світові експерти висловили сумніви в дієвості цієї вакцини.

У жовтні МОЗ України заявив, що жодних переговорів на державному рівні щодо закупівлі або отримання російських вакцин проти коронавірусу не ведеться.


Джерело статті: “http://from-ua.com/news/574061-rosiiski-mediki-schepleni-vakcinoyu-suputnik-v-zarazilisya-koronavirusom.html”

 

КРИМИНАЛ ТВ - криминальное видео и криминальные новости — история страны

Хотим мы этого или не хотим, но история современной Украины — это криминал. Часто сводки со фронтов политики ничем не отличаются от криминальных сводок. Но для того, чтобы по-настоящему понимать, что и почему происходит в политике — вам необходимо регулярно посещать сайт Криминал ТВ. Здесь собраны все криминальное видео и последние криминальные новости.

Ежедневное посещение сайта Криминал ТВ — это то, что доктор прописал. Свежие ментовские сливы, компромат и доносы, интервью с теми, кто является лицом криминального мира, оперативные записи — в общем, все криминальные новости и все криминальное видео в одном месте. Здесь нет ментов и воров — здесь все варятся в одном соку.

Не забывайте оставлять свои комментарии на сайте Криминал ТВ. Мы знаем, вам есть, что рассказать, у вас есть информация, которой вы хотите поделиться. Мы же всегда рады вам помочь ее донести. В обсуждениях вы сможете не только высказать свою точку зрения, но и оспорить мнение иных. Криминальные новости — ключ к пониманию законотворчества, не забывайте.