Наслідки негоди у Кропивницькому обійдуться в понад 22 мільйони гривень


У Кропивницькому підрахували суму збитків понад 250 будинкам, які поруйнували смерч і буревій, що пронеслися двома мікрорайонами міста 17 жовтня. Наразі йдеться про суму збитків на понад 22 млн₴

Об этом сообщает Компромат 2.0

065f903448b8aacdbcff145378970d96

Як повідомляє міська рада Кропивницького, про це йшлося сьогодні, 21 жовтня, під час засідання міськвиконкому, де прийняли алгоритм надання матеріальної допомоги мешканцям Кропивницького, які постраждали від стихійного лиха.

Згідно із затвердженим порядком, підставою для розгляду питання про надання одноразової грошової допомоги є особиста заява власника нерухомого майна на ім’я міського голови. Розмір матеріальної допомоги визначається робочою групою з урахуванням рівня забезпеченості особи чи сім’ї у розмірі 20% від вартості відновлювальних робіт, зазначених в загальному кошторисі капітального ремонту, складеного сертифікованою організацією, але не більше розміру десяти мінімальних заробітних плат, встановлених на початок 2020 року.

За інформацією заступника міського голови Олександра Мосіна, станом на ранок 21 жовтня, експерти обстежили 252 господарства і зафіксована сума збитків у розмірі близько 22,5 мільйонів гривень. Ці цифри можуть змінюватися, оскільки за допомогою продовжують звертатися власники будівель, які не проживають у Кропивницькому.

Постраждалі мають заповнити зразки заяв і надати перелік необхідних документів, разом з реквізитами карткових рахунків до мобільних прийомних, які нині працюють у двох мікрорайонах – Балашівці і Лелеківці. Заяви опрацьовуватимуть члени робочої групи, готуватимуть рішення виконкому і після їх прийняття, кошти зараховуватимуться на вказані рахунки.

Нагадаємо, за посиланням можна дізнатися як допомогти постраждалим від негоди у Кропивницькому.


Джерело статті: “https://gre4ka.info/suspilstvo/61337-naslidky-nehody-u-kropyvnytskomu-obiidutsia-v-ponad-22-miliony-hryven”

 

КРИМИНАЛ ТВ - криминальное видео и криминальные новости — история страны

Хотим мы этого или не хотим, но история современной Украины — это криминал. Часто сводки со фронтов политики ничем не отличаются от криминальных сводок. Но для того, чтобы по-настоящему понимать, что и почему происходит в политике — вам необходимо регулярно посещать сайт Криминал ТВ. Здесь собраны все криминальное видео и последние криминальные новости.

Ежедневное посещение сайта Криминал ТВ — это то, что доктор прописал. Свежие ментовские сливы, компромат и доносы, интервью с теми, кто является лицом криминального мира, оперативные записи — в общем, все криминальные новости и все криминальное видео в одном месте. Здесь нет ментов и воров — здесь все варятся в одном соку.

Не забывайте оставлять свои комментарии на сайте Криминал ТВ. Мы знаем, вам есть, что рассказать, у вас есть информация, которой вы хотите поделиться. Мы же всегда рады вам помочь ее донести. В обсуждениях вы сможете не только высказать свою точку зрения, но и оспорить мнение иных. Криминальные новости — ключ к пониманию законотворчества, не забывайте.