«Конфлікт інтересів». Комітети Сенату оприлюднили звіт про роботу сина Джо Байдена в Україні, демократи вважають його політизованим

Комітет Сенату з національної безпеки та урядових справ та Комітет з питань фінансів США оприлюднили звіт Гантер Байден, Burisma та корупція в середу, 23 вересня. У ньому йдеться про діяльність сина колишнього віцепрезидента Америки Джо Байдена в Україні.

Об этом сообщает Компромат вики

Про це інформує Голос Америки.

Документ має 87 сторінок. У ньому описано деталі роботи Гантера Байдена у правлінні газової компанії Burisma. Автори звіту — сенатори-республіканці Рон Джонсон та Чак Ґреслі — переконані, що така діяльність створювала конфлікт інтересів тоді, коли Джо Байден був віцепрезидентом США й займався в адміністрації справами України.

«Голови комітетів у ході розслідування виявили, що адміністрація Обами знала, що те, що Гантер Байден обіймав посаду в правлінні Burisma, було проблематичним і заважало ефективно втілювати стратегію щодо України», — ідеться у звіті.

У документі зазначено, що достеменно не зрозуміло, наскільки присутність сина Байдена в Burisma вплинула на політику щодо України, яку проводила адміністрація Обами. Водночас у документі зауважується, що американські чиновники часів Обами попереджали адміністрацію про некоректність, яку створює участь сина віцепрезидента в правлінні української компанії.

Звіт оприлюднили за шість місяців до президентських виборів у США. Раніше цього місяця сенатор Джонсон, ініціатор розслідування діяльності Байдена в Україні, в інтерв’ю радіо Вісконсина заявив, що розслідування: «гадаю, виявить, що його не варто обирати президентом Сполучених Штатів».

Читайте також:

Ну що тут скажеш. Головні заяви Дональда Трампа і Джо Байдена про Україну

Виборчий штаб Джо Байдена відразу розкритикував звіт, назвавши його спробою союзників Дональда Трампа за шість тижнів до виборів зашкодити його політичному опоненту та втрутитися у виборчий процес.

Зокрема, там зауважили, що у звіті йдеться про те, що кандидат Байден на посаді віцепрезидента тиснув на Україну, наполягаючи на звільненні з посади тогочасного генерального прокурора Віктора Шокіна, нібито, намагаючись зупинити розслідування проти власників Burisma. Однак, повідомлення у пресі та заяви свідчать про те, що проти компанії не велось активних розслідувань на час звільнення Шокіна в 2016 році і його звільнення відповідало офіційній позиції США.

Гантер Байден — син колишнього віцепрезидента США та нині кандидата у президенти США від демократів Джо Байдена, у 2014 році став одним із членів Наглядової ради компанії Burisma, яка належить українському мільйонеру Миколі Злочевському та у часи генпрокурора Віктора Шокіна була об’єктом кількох кримінальних справ.

16 лютого 2016 року президент Порошенко попросив Шокіна піти з посади, бо його відомство «не змогло заручитися довірою суспільства».

У 2018 році Джо Байден розповів, що погрожував українським лідерам не дати кредит, якщо вони не звільнять Шокіна. Після цього Шокін заявив, що був змушений припинити розслідування стосовно компанії Burisma під тиском з боку США.

Вибори президента США заплановані на 3 листопада. Переможець має приступити до виконання обов’язків у січні 2021 року. Суперником республіканця Дональда Трампа стане кандидат від демократів Джозеф Байден.

Редактор: Катерина Денісова

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/komiteti-senatu-oprilyudnili-zvit-pro-robotu-gantera-baydena-v-ukrajini-ostanni-novini-50113920.html”

 

КРИМИНАЛ ТВ - криминальное видео и криминальные новости — история страны

Хотим мы этого или не хотим, но история современной Украины — это криминал. Часто сводки со фронтов политики ничем не отличаются от криминальных сводок. Но для того, чтобы по-настоящему понимать, что и почему происходит в политике — вам необходимо регулярно посещать сайт Криминал ТВ. Здесь собраны все криминальное видео и последние криминальные новости.

Ежедневное посещение сайта Криминал ТВ — это то, что доктор прописал. Свежие ментовские сливы, компромат и доносы, интервью с теми, кто является лицом криминального мира, оперативные записи — в общем, все криминальные новости и все криминальное видео в одном месте. Здесь нет ментов и воров — здесь все варятся в одном соку.

Не забывайте оставлять свои комментарии на сайте Криминал ТВ. Мы знаем, вам есть, что рассказать, у вас есть информация, которой вы хотите поделиться. Мы же всегда рады вам помочь ее донести. В обсуждениях вы сможете не только высказать свою точку зрения, но и оспорить мнение иных. Криминальные новости — ключ к пониманию законотворчества, не забывайте.