Чи врятує українську економіку МВФ?

Більшість експертів згодні, що кредит врятує нашу економіку. Я вважаю, що кредит МВФ змусить уряд нарешті розпочати довгоочікувані реформи. Це будуть й непопулярні реформи. Але ситуація наскільки складна, що ми вимушені були прийняти жорсткі умови МВФ.Президент ще у вересні минулого року оголосив про необхідність проведення більше 60 реформ. Чи зроблені Верховною Радою й урядом якісь важливі реформи, окрім підняття тарифів на енергоресурси? Ні.Крім того, міністр економічного розвитку і торгівлі, який відповідає із своїм міністерством за економічний розвиток держави, реформи, ріст ВВП, інвестиційно сприятливе середовище для бізнесу, створення нових робочих місць говорить, що однією з головних цілей є ліквідація його міністерства. То чи зможе він бути успішним міністром для бізнесу й українців? Ні.

Підвищення тарифів, скорочення державних видатків – найпростіший, але не єдиний спосіб звести баланс витрат і доходів нашої держави. Є більш складний, але правильний шлях – збільшення дохідної частини бюджету, розвиток бізнесу, інвестицій, нові робочі місця. І цими питаннями уряду в першу чергу потрібно займатися. Зокрема, запровадити ефективну програму підтримки малих і середніх підприємств; спростити відкриття і ведення бізнесу в Україні та докласти максимум зусиль, щоб зробити доступними для підприємців усі можливі кредитні ресурси. Необхідно ввести цілий ряд державних і регіональних фондів, які надаватимуть приватному сектору вигідні позики. Кредит МВФ дасть можливість нам залучити в Україну мільярди доларів США інших інвесторів (більше $40 млрд. протягом наступних 4 років). І тут дуже важливо, щоб на цих мільярдах виросло багатство країни, а не багатство окремих людей. В Україні має бути мало багатих людей, та не багато бідних. Основна частина населення – заможній середній клас.
Багато реформ потрібно запровадити протягом 2015-2016 років. Ми йдемо шляхом шокової терапії. Навіть якби у нас не було війни, аналіз реформування 30 країн з перехідною економікою Світового банку та ЕБРР засвідчує, що в перший рік реформ падіння ВВП відбувається на рівні 4%. Проте вже через рік вигоди від змін починають перевищувати витрати. В довгостроковій перспективі тренд додаткового росту ВВП плюс 3%.

 

КРИМИНАЛ ТВ - криминальное видео и криминальные новости — история страны

Хотим мы этого или не хотим, но история современной Украины — это криминал. Часто сводки со фронтов политики ничем не отличаются от криминальных сводок. Но для того, чтобы по-настоящему понимать, что и почему происходит в политике — вам необходимо регулярно посещать сайт Криминал ТВ. Здесь собраны все криминальное видео и последние криминальные новости.

Ежедневное посещение сайта Криминал ТВ — это то, что доктор прописал. Свежие ментовские сливы, компромат и доносы, интервью с теми, кто является лицом криминального мира, оперативные записи — в общем, все криминальные новости и все криминальное видео в одном месте. Здесь нет ментов и воров — здесь все варятся в одном соку.

Не забывайте оставлять свои комментарии на сайте Криминал ТВ. Мы знаем, вам есть, что рассказать, у вас есть информация, которой вы хотите поделиться. Мы же всегда рады вам помочь ее донести. В обсуждениях вы сможете не только высказать свою точку зрения, но и оспорить мнение иных. Криминальные новости — ключ к пониманию законотворчества, не забывайте.