Зеленський перед Новим роком нагородив майже 700 військовослужбовців і бойових медиків

Picture

Президент Володимир Зеленський відзначив майже 700 воїнів. Про це глава держави повідомив у вечірньому відеозверненні 31 грудня. П’ятьом захисникам президент присвоїв звання Герой України. Чотири з них — воїни Головного управління розвідки Міноборони .

«Ті, про чию героїчну роботу зараз іще не можна розповідати, але яким ми всі маємо подякувати. Наші герої. Ще одна „Золота Зірка“ Героя України — воїну Збройних Сил, молодшому сержанту Ігорю Тимощуку, я йому особисто вручив нагороду під час поїздки в Авдіївку. Це дуже міцний хлопець. Сильний командир. Один із тих, хто дійсно надихає», — розповів Зеленський.

Президент також повідомив, що відзначив Хрестами бойових заслуг чотирьох воїнів: солдата Олега Дуженького зі 130-го окремого розвідбату, солдата Микиту Каляєва зі 115-ї окремої механізованої бригади, капітана Богдана Мазуренка з 35-ї бригади морської піхоти та майора Романа Стрижобика з 47-ї окремої механізованої бригади.

Зеленський подякував захисникам за хоробрість, а також медикам за порятунок воїнів на передовій.

«І 31 грудня, і 1 січня, і в кожен день святковий, і в кожен день буденний нашу Україну оберігають такі люди, такі українці й українки. Сила та гордість нашого народу. І я хочу особливо подякувати всім, хто в бою, на бойових постах, на бойових завданнях зараз! Усім, хто на фронті. Усім, хто захищає наше українське небо і зараз, у цей день, — Кропивницький і область. На жаль, знову сьогодні російські удари», — сказав президент.

Керівник держави також подякував рятувальникам, волонтерам і тим, хто без вихідних працює на оборонних підприємствах.

Підготувала: Ніна Петрович
Резонанс

Теги