На Херсонщині викрили зловмисників, які ошукали громадян, видаючи себе за працівників банку

На Херсонщині викрили зловмисників, які ошукали громадян, видаючи себе за працівників банку
На Херсонщині викрили зловмисників, які ошукали громадян, видаючи себе за працівників банку

Фігуранти діяли за схемою «надійшов платіж від юридичної особи». Таким чином вони привласнили понад півмільйона гривень.

Як повідомляє Департамент кіберполіції Національної поліції України, групу зловмисників викрили співробітники відділу протидії кіберзлочинам в Херсонській області спільно зі слідчими Херсонського районного управління поліції.

Двоє фігурантів на інтернет-платформах шукали оголошення про продаж товарів. Вони телефонували продавцям, імітуючи бажання здійснити покупку, і запевняли, що вже здійснили оплату. За деякий час зловмисники знов телефонували продавцям, видаючи себе за працівників банку.

Громадянам повідомляли, що на їхню картку нібито надійшов переказ від юридичної особи, однак за регламентом банку такі дії заборонені, тому картки заблоковано.

Потерпілі виконували рекомендації зловмисників для «розблокування банківської картки». Однак у результаті – гроші з банківських рахунків громадян зникали.

Діяли фігуранти, перебуваючи на тимчасово окупованих територіях України. Обготівковувати гроші їм допомагала мешканка Херсона. Встановлено, що у такий спосіб вони ошукали громадян на понад півмільйона гривень. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.

Процесуальне керівництво здійснює Херсонська окружна прокуратура. Кіберполіція нагадує громадянам: не повідомляйте нікому дані банківських карток та коди з SMS від банку або мобільного оператору, адже навіть працівники цих установ ніколи не запитують таку інформацію.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/449832-na_hersonshchini_vikrili_zlovmisnikiv_jaki_oshukali_gromadjan_vidajuchi_sebe_za_pratsivnikiv_banku”

 

КРИМИНАЛ ТВ - криминальное видео и криминальные новости — история страны

Хотим мы этого или не хотим, но история современной Украины — это криминал. Часто сводки со фронтов политики ничем не отличаются от криминальных сводок. Но для того, чтобы по-настоящему понимать, что и почему происходит в политике — вам необходимо регулярно посещать сайт Криминал ТВ. Здесь собраны все криминальное видео и последние криминальные новости.

Ежедневное посещение сайта Криминал ТВ — это то, что доктор прописал. Свежие ментовские сливы, компромат и доносы, интервью с теми, кто является лицом криминального мира, оперативные записи — в общем, все криминальные новости и все криминальное видео в одном месте. Здесь нет ментов и воров — здесь все варятся в одном соку.

Не забывайте оставлять свои комментарии на сайте Криминал ТВ. Мы знаем, вам есть, что рассказать, у вас есть информация, которой вы хотите поделиться. Мы же всегда рады вам помочь ее донести. В обсуждениях вы сможете не только высказать свою точку зрения, но и оспорить мнение иных. Криминальные новости — ключ к пониманию законотворчества, не забывайте.