Україна готова збільшити національний внесок в операції НАТО – Таран

Таран нагадав, що Україна є першою країною серед партнерів НАТО, яка приєдналися до Сил реагування Альянсу

Збройні сили України готові збільшити національний внесок в операції НАТО і брати участь у плануванні операцій Альянсу з урегулювання криз на ранніх етапах. Про це міністр оборони України Андрій Таран сказав під час брифінгу для послів, військових аташе країн НАТО, пише пресслужба Міноборони.

Об этом сообщает Компромат вики

Розвиваючи практичну співпрацю в межах Програми розширених можливостей НАТО (EOP), Україна прагне збільшити свій внесок у діяльність блоку і досягти максимального рівня сумісності, зазначив міністр.

Таран нагадав, що Україна є першою країною серед партнерів НАТО, яка приєдналися до Сил реагування НАТО. Із 2010 року підрозділи Збройних сил України чергують у Силах реагування Альянсу.

За інформацією Міноборони, 2021 року ВМС України візьмуть участь в операції "Морський охоронець" у Середземному морі. Спільно із МЗС України оборонне відомство вживає заходів для відправлення 2021 року двох представників ЗСУ в місії НАТО в Іраку.

Україна активізувала співпрацю з НАТО 2014 року на тлі анексії Криму Росією і збройного конфлікту на Донбасі. Наприкінці 2014 року Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає відмову України від політики позаблоковості.

Відповідно до Військової доктрини України, ухваленої 2015 року, поглиблення співпраці з НАТО і досягнення до 2020 року цілковитої сумісності Збройних сил України з арміями країн – членів НАТО є пріоритетним завданням.

9 березня 2018 року в НАТО повідомили, що визнають за Україною статус країни-аспіранта – кандидата на членство в Альянсі.

У грудні 2019 року генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявляв, що Україна і Грузія будуть членами Альянсу, але визначати точні часові межі вступу поки що зарано.

7 лютого 2019 року український парламент ухвалив закон про внесення в Конституцію положення про стратегічний курс держави на набуття повноправного членства України в Європейському союзі та Організації Північноатлантичного договору. Закон набув чинності 21 лютого.

5 лютого 2020 року Кабінет Міністрів схвалив річну національну програму Україна – НАТО.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/ukrajina-gotova-zbilshiti-natsionalnij-vnesok-v-operatsiji-nato-taran-1530053.html”

Вход

Меню пользователя

 

КРИМИНАЛ ТВ - криминальное видео и криминальные новости — история страны

Хотим мы этого или не хотим, но история современной Украины — это криминал. Часто сводки со фронтов политики ничем не отличаются от криминальных сводок. Но для того, чтобы по-настоящему понимать, что и почему происходит в политике — вам необходимо регулярно посещать сайт Криминал ТВ. Здесь собраны все криминальное видео и последние криминальные новости.

Ежедневное посещение сайта Криминал ТВ — это то, что доктор прописал. Свежие ментовские сливы, компромат и доносы, интервью с теми, кто является лицом криминального мира, оперативные записи — в общем, все криминальные новости и все криминальное видео в одном месте. Здесь нет ментов и воров — здесь все варятся в одном соку.

Не забывайте оставлять свои комментарии на сайте Криминал ТВ. Мы знаем, вам есть, что рассказать, у вас есть информация, которой вы хотите поделиться. Мы же всегда рады вам помочь ее донести. В обсуждениях вы сможете не только высказать свою точку зрения, но и оспорить мнение иных. Криминальные новости — ключ к пониманию законотворчества, не забывайте.