Скільки коштуватиме вакцина від коронавірусу - AstraZeneca робить ставку на продажі до бідних країн

Успіхи у випробуваннях вакцин від коронавірусу на основі генних технологій від компаній Pfizer та Moderna дали світу надію, проте більшість країн розраховує на вакцину від іншого виробника — AstraZeneca. Препарати від цієї компанії будуть дешевшими та логістично вигіднішими.

Об этом сообщает FIB

Про це повідомляє Bloomberg.

Дані про фінальний етап випробування вакцини AstraZeneca з’являться дуже скоро, і країни з низькими та середніми доходами роблять ставку на її успіх. Розробка Оксфордського університету відповідатиме за більш ніж 40% поставок вакцин до країн, що розвиваються.

Вартість вакцини AstraZeneca буде в 5—10 разів нижчою за генні розробки Pfizer та Moderna — вона становитиме $4—5. Її вироблятимуть у багатьох країнах від Індії до Бразилії, і вона буде простішою в доставці. Для зберігання цієї вакцини не потрібні наднизькі температури.

Глобальна програма вакцинації Covax від ООН планує рівномірно доставляти вакцини до країн-учасниць, частину з яких надасть AstraZeneca. Компанія виявилась найактивнішою в досягненні домовленостей про постачання — її поставки становитимуть ⅓ 3,2 млрд доз усіх вакцин.

В першу чергу поставки прямуватимуть до Латинської Америки, Африки, Близького Сходу, Азії та Східної Європи. Компанія вважає, що не отримає з продажу вакцин за такими низькими цінами ніякого прибутку.

  • Вакцина від коронавірусу компанії Moderna буде коштувати до $37.
  • Moderna заявила, що її вакцина ефективна на 94,5%. Вона може зберігатися у звичайному домашньому або медичному холодильнику до 30 днів, зберігаючи всі свої властивості. Компанія AstraZeneca тим часом завершила другу фазу випробувань, а Pfizer і BioNTech подали заявку на прискорену реєстрацію своєї вакцини від COVID-19.
  • У липні Pfizer домовилася зі США про постачання 100 мільйонів доз своєї вакцини за ціною $19,5 за дозу. BioNTech прогнозує, що вартість її вакцини від коронавірусу буде нижчою за ринкову, проте ціна в різних регіонах відрізнятиметься.
  • У жовтні в Росії заявляли, що їхня вакцина коштуватиме максимум $13 за дозу.


Джерело статті: “https://babel.ua/news/55036-krajini-shcho-rozvivayutsya-stavlyat-na-vakcinu-vid-koronavirusu-astrazeneca-vona-koshtuvatime-v-kilka-raziv-deshevshe-za-inshi”

 

КРИМИНАЛ ТВ - криминальное видео и криминальные новости — история страны

Хотим мы этого или не хотим, но история современной Украины — это криминал. Часто сводки со фронтов политики ничем не отличаются от криминальных сводок. Но для того, чтобы по-настоящему понимать, что и почему происходит в политике — вам необходимо регулярно посещать сайт Криминал ТВ. Здесь собраны все криминальное видео и последние криминальные новости.

Ежедневное посещение сайта Криминал ТВ — это то, что доктор прописал. Свежие ментовские сливы, компромат и доносы, интервью с теми, кто является лицом криминального мира, оперативные записи — в общем, все криминальные новости и все криминальное видео в одном месте. Здесь нет ментов и воров — здесь все варятся в одном соку.

Не забывайте оставлять свои комментарии на сайте Криминал ТВ. Мы знаем, вам есть, что рассказать, у вас есть информация, которой вы хотите поделиться. Мы же всегда рады вам помочь ее донести. В обсуждениях вы сможете не только высказать свою точку зрения, но и оспорить мнение иных. Криминальные новости — ключ к пониманию законотворчества, не забывайте.