SkyUp відкрив продаж квитків на зимовий сезон



Авіакомпанія SkyUp відкрила продаж квитків на 14 європейських маршрутів з Києва.

Об этом сообщает Компромат вики


Про це повідомляється на сайті компанії.


Сезон розпочнеться у жовтні і триватиме до 27 березня 2021 року, проте деякі рейси почнуться вже у вересні.На сайті компанії вже можна придбати квитки в Чехію, Італію, Грузію, Францію, Вірменію, Іспанію, Словаччину та Португалію.


Також з 25 вересня SkyUp планує запустити рейси з Києва в Прагу. З 25 жовтня авіаперевізник готується полетіти з української столиці в Пардубіце, Бергамо, Рим, Неаполь, Тбілісі, Батумі, Париж, Єреван, Ніццу, Барселону, Аліканте та Лісабон.




З 17 грудня цього року до 28 лютого наступного року компанія також буде літати з Києва до Попрад-Татри.


Нагадаємо:


Авіакомпанія SkyUp з 25 вересня починає регулярні рейси Київ-Стамбул по понеділках, середах і п’ятницях.


Також у найближчі 5 років авіакомпанія SkyUp хоче збільшити частку на ринку українських авіаперевезень до 50%.


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/08/9/663832/”

Вход

Меню пользователя

 

КРИМИНАЛ ТВ - криминальное видео и криминальные новости — история страны

Хотим мы этого или не хотим, но история современной Украины — это криминал. Часто сводки со фронтов политики ничем не отличаются от криминальных сводок. Но для того, чтобы по-настоящему понимать, что и почему происходит в политике — вам необходимо регулярно посещать сайт Криминал ТВ. Здесь собраны все криминальное видео и последние криминальные новости.

Ежедневное посещение сайта Криминал ТВ — это то, что доктор прописал. Свежие ментовские сливы, компромат и доносы, интервью с теми, кто является лицом криминального мира, оперативные записи — в общем, все криминальные новости и все криминальное видео в одном месте. Здесь нет ментов и воров — здесь все варятся в одном соку.

Не забывайте оставлять свои комментарии на сайте Криминал ТВ. Мы знаем, вам есть, что рассказать, у вас есть информация, которой вы хотите поделиться. Мы же всегда рады вам помочь ее донести. В обсуждениях вы сможете не только высказать свою точку зрения, но и оспорить мнение иных. Криминальные новости — ключ к пониманию законотворчества, не забывайте.