Аваков дав бойовикам кілька годин: далі жорсткі дії

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков пообіцяв адекватну, але жорстку відповідь терористам, які не складуть зброю в найближчі години.

Про це він повідомив під час участі в заходах з нагоди проведення випуску і посвячення в захисники правопорядку випускників Національної академії внутрішніх справ України, повідомляє Укрінформ.

“Я думаю, всі ті, хто адекватний, отримає можливо ще кілька годин, щоб виконати умови, які висуває Україна. Інакше ми діятимемо адекватно і жорстко”, – запевнив Аваков.

Також міністр повідомив, що нічний напад на блокпост у Слов’янську має політичне, а не військове підґрунтя.

“Це не військовий напад, він позбавлений всякого сенсу, це політичний напад на мир, на спроби вирішити конфлікт мирним шляхом”, – сказав Аваков.

Більш того, за словами міністра, перемир’я, в розумінні терористів, вже коштувало Україні дуже багато.

“У рамках так званого мирного процесу з боку ЛНР і ДНР ми маємо, на жаль, понад 20 загиблих з нашого боку, величезну кількість поранених, випиту до дна чашу терпіння, яке закінчилося”, – повідомив Аваков.

Нагадаємо, сьогодні стікає термін дії указу президента про односторонне припинення вогню силовиками від 20 червня.

http://7days-ua.com/news/avakov-dav-bojovykam-kilka-hodyn-dali-zhorstki-diji/

 

КРИМИНАЛ ТВ - криминальное видео и криминальные новости — история страны

Хотим мы этого или не хотим, но история современной Украины — это криминал. Часто сводки со фронтов политики ничем не отличаются от криминальных сводок. Но для того, чтобы по-настоящему понимать, что и почему происходит в политике — вам необходимо регулярно посещать сайт Криминал ТВ. Здесь собраны все криминальное видео и последние криминальные новости.

Ежедневное посещение сайта Криминал ТВ — это то, что доктор прописал. Свежие ментовские сливы, компромат и доносы, интервью с теми, кто является лицом криминального мира, оперативные записи — в общем, все криминальные новости и все криминальное видео в одном месте. Здесь нет ментов и воров — здесь все варятся в одном соку.

Не забывайте оставлять свои комментарии на сайте Криминал ТВ. Мы знаем, вам есть, что рассказать, у вас есть информация, которой вы хотите поделиться. Мы же всегда рады вам помочь ее донести. В обсуждениях вы сможете не только высказать свою точку зрения, но и оспорить мнение иных. Криминальные новости — ключ к пониманию законотворчества, не забывайте.