Слідчий міліції вимагав 2400 грн за закриття кримінального провадження

На Тернопільщині правоохоронці викрили міліціонера, який вимагав та отримав неправомірну вигоду.

У рамках взаємодії співробітники відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю управління СБУ в Тернопільській області, відділу внутрішньої безпеки ДВБ МВС України в області та прокуратури області 26 червня провели оперативні заходи в одному із районів області. Правоохоронці задокументували факт вимагання та отримання неправомірної вигоди співробітником одного із райвідділів міліції від жителя району за закриття кримінального провадження.

Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області. Підтвердили факт у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Читайте також. Підпільний цех виявили в орендованих приміщеннях заводу “Оріон” у Тернополі (Фото, Відео)

Нечистого на руку правоохоронця взяли «на гарячому» під час отримання ним грошей. Відомості про цю подію внесли в Єдиного реєстру досудових розслідувань за правовою кваліфікацією ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України – «прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище». Санкція статті передбачає  позбавлення волі  на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Працівник міліції, який спокусився на хабар,  відсторонений від виконання службових обов’язків. Триває розслідування. У прокуратурі області озвучили суму неправомірної вигоди – 2400 гривень. При цих грошей слідчого у приміщенні райвідділу міліції і затримали. Прокуратура там же повідомила чоловікові про підозру.

http://7days-ua.com/news/slidchyj-militsiji-vymahav-2400-hrn-za-zakryttya-kryminalnoho-provadzhennya/

Вход

Меню пользователя

 

КРИМИНАЛ ТВ - криминальное видео и криминальные новости — история страны

Хотим мы этого или не хотим, но история современной Украины — это криминал. Часто сводки со фронтов политики ничем не отличаются от криминальных сводок. Но для того, чтобы по-настоящему понимать, что и почему происходит в политике — вам необходимо регулярно посещать сайт Криминал ТВ. Здесь собраны все криминальное видео и последние криминальные новости.

Ежедневное посещение сайта Криминал ТВ — это то, что доктор прописал. Свежие ментовские сливы, компромат и доносы, интервью с теми, кто является лицом криминального мира, оперативные записи — в общем, все криминальные новости и все криминальное видео в одном месте. Здесь нет ментов и воров — здесь все варятся в одном соку.

Не забывайте оставлять свои комментарии на сайте Криминал ТВ. Мы знаем, вам есть, что рассказать, у вас есть информация, которой вы хотите поделиться. Мы же всегда рады вам помочь ее донести. В обсуждениях вы сможете не только высказать свою точку зрения, но и оспорить мнение иных. Криминальные новости — ключ к пониманию законотворчества, не забывайте.