За умови націоналізації російського майна - піду у відставку - А.Геращенко

Радник міністра МВД Антон Геращенко висловився проти націоналізації майна агресора й підприємств, що підтримують злочинні дії сепаратистів, коментуючи заяву Г.Корбана про націоналізацію ТЦ "Ocean PLAZA", власниками якої являються близькі друзі В.Путіна брати Ротенберги. "Якщо київська влада буде націоналізувати такі торгові мережі як АТБ, Бруснічка та торгівельні центри типу Ocean PLAZA, на вулиці опиняться десятки тисяч безробітних, а жителі ДНР та ЛНР не зможуть себе прогодувати. Але найголовніше, це знищить довіру інвесторів до України та нівелює бізнес клімат. Нічого не станеться, якщо влада у такий скрутний період закриє очі, на певні погрішності зі сторони потужних інвесторів.

Адже всерівно війна закінчиться, і ми знову будемо товаришувати та розвивати спільний бізнес", - додав радник Авакова.

 Нагадаємо, що раніше Г. Корбан заявляв про своє бажання націоналізувати  торгівельний центр Ocean PLAZA для заміщення відібраних в України активів у Криму та на Донбасі.

ПРАВДА

 

КРИМИНАЛ ТВ - криминальное видео и криминальные новости — история страны

Хотим мы этого или не хотим, но история современной Украины — это криминал. Часто сводки со фронтов политики ничем не отличаются от криминальных сводок. Но для того, чтобы по-настоящему понимать, что и почему происходит в политике — вам необходимо регулярно посещать сайт Криминал ТВ. Здесь собраны все криминальное видео и последние криминальные новости.

Ежедневное посещение сайта Криминал ТВ — это то, что доктор прописал. Свежие ментовские сливы, компромат и доносы, интервью с теми, кто является лицом криминального мира, оперативные записи — в общем, все криминальные новости и все криминальное видео в одном месте. Здесь нет ментов и воров — здесь все варятся в одном соку.

Не забывайте оставлять свои комментарии на сайте Криминал ТВ. Мы знаем, вам есть, что рассказать, у вас есть информация, которой вы хотите поделиться. Мы же всегда рады вам помочь ее донести. В обсуждениях вы сможете не только высказать свою точку зрения, но и оспорить мнение иных. Криминальные новости — ключ к пониманию законотворчества, не забывайте.